VITAJTE NA NAŠEJ STRÁNKE!

V našom tíme pracujú popri skúsených akustikoch aj mladí a perspektívni pracovníci ovládajúci profesie odboru akustiky. Spoločným produktom ich práce sú komplexné akustické služby v oblasti priestorovej, stavebnej, priemyselnej a urbanistickej akustiky. Tím je tvorený, okrem ostatných profesistov, aj architektom, stavebným inžinierom, odborne spôsobilým meračom hluku a elektroakustikom.

Realizačnú činnosť menšieho rozsahu vykonávame vo vlastnej réžii. Odborne sme preškolili niekoľko subddodávateľských firiem, ktoré pre nás pod značkou AkuDesign vykonávajú realizácie vo vyššie uvedených oblastiach akustiky.

Ing. Martin Jedovnický, PhD.
CEO, acoustian

Zrealizovaných projektov
Klientov
Odborníkov v tíme

NAŠE SLUŽBY

Meranie hluku

Akreditované meranie hluku v pracovnom a životnom prostredí. Meranie je určené pre výrobné prevádzky, kolaudácie technologických zariadení a stavieb, daľej je meranie určené pre povolenie prevádzkovania reštaurácií, barov, diskoték, atď.

Zobraziť viac

ZNIŽOVANIE HLUKU A OPATRENIA

Vývoj, výroba a montáž protihlukových zástien,
krytov a tlmičov, akustických kabín, špeciálnych systémov pre odhlučnenie divadelných technológií.
Predaj certifikovaných protihlukových panelov AKUSON.

Zobraziť viac

HLUKOVÉ A AKUSTICKÉ ŠTÚDIE

Návrhy priestorovej akustiky divadiel, sál, nahrávacích štúdií, domácích kín, a pod. Výpočty a rešenia zníženia hlučnosti vo výrobných prevádzkách. Hlukové štúdie pre územné rozhodnutia a stavebné povolenia.

Zobraziť viac

MERANIE NEPRIEZVUČNOSTI A ČASU DOZVUKU

Akreditované meranie vzduchovej nepriezvučnosti sú určené pre kolaudácie stavebných konštrukcií z pohľadu zvukovej izolácie. Meranie času dozvuku kultúrnych a shromaždovacích priestorov, zvukových réžií a nahrávacích štúdií, apod.

Zobraziť viac

ARCHITEKTONICKÉ NÁVRHY INTERIÉROV

Akustické poradenstvo architektom,
stavebným inžinierom, investorom a developérom.
Architektonické vizualizácie
divadiel, rokovacích miestností, domácích kín,
atď.

Zobraziť viac

NAŠI PARTNERI

ČO NÁS ROBÍ VÝNIMOČNÝMI?

Najväčšou devízou spoločnosti AkuDesign s.r.o. je moderný prístup k riešeniu akustiky. Náš tím je plný entuziasmu a jednotlivé projekty sa riešia komplexne. Začína sa prvotnými akustickými meraniami, neskôr sa vypracujú štúdie a návrhy akustických opatrení, ktoré „na klúč“ realizujeme.

AKUSTICKÉ SIMULÁCIE
10 ROKOV SKÚSENOSTÍ
REALIZÁCIE NAVRHNUTÝCH OPATRENÍ
AKUSTICKÉ GARANCIE

NAPÍŠTE NÁM