O nás

Naše poslanie & filozofia

Naším poslaním je vysvetliť ľudom že akustiku nie je vidno, ale je ju počuť a je všade okolo nás. A keďže to nie je vždy prijemný pocit, tak sa snažíme o:

Náš tím

Konateľ, senior akustik

Ing. Martin Jedovnický, PhD.

 • V mladosti som hrával aktívne futbal a so spoluhráčmi som zažíval úspechy aj prehry. Futbal sa výrazne podpísal na rozvoji môjho tímového ducha a zodpovednosti voči kolektívu. Po vysokoškolských štúdiách odboru fyziky hudobných nástrojov a následnom doktorskom štúdiu priestorovej akustiky som tieto osobnostné predpoklady spolu s nadobudnutým vzdelaním zúročil pri založení spoločnosti AkuDesign s.r.o.. Zastávam názor, že úspech je vždy zásluhou všetkých členov tímu, a preto sa zakaždým snažím svojich kolegov spájať ako po profesnej tak aj ľudskej stránke.

Konateľ, Senior Akustik

MSc. Matej Žák

 • Ako hudobníka a zvukára ma cesta priviedla k akustike ktorej som sa rozhodol na plno venovať. Už počas štúdia na London South Bank University som sa rozhodol praxovať ako junior akustik a priučiť sa v praxi meraniam, simuláciám a výpočtom vo všetkých oblastiach akustiky. Ako akustik a manažér je vo firme mojou náplňou vedenie nášho tímu junior akustikov, obchodu a rozvoju firmy. Vo voľnom čase sa venujem tvorbe hudby a rodine.

Akustik

Ing. Katarína Drgoňová

 • Moja práca je veľmi rozmanitá. Vykonávam merania hluku interiéri aj exteriéri, analyzujem územia pre výstavbu, posudzujem návrhy skladieb deliacich konštrukcií aj vzduchotechnických zariadení.  Dbám na návrh funkčných a realizovateľných riešení a protihlukových opatrení. Baví ma kreatívna práca aj mimo akustiky, venujem sa aj našim sociálnym sieťam. Svoj voľný čas trávim na zjazdovke alebo na greene.

Junior akustik

Ing. Natália Wtorek

 • V spoločnosti AkuDesign pracujem na pozícii Junior akustik. Náplňou mojej práce sú akustické merania a odborné vypracovania hlukových posúdení a posúdenia priestorovej a stavebnej akustiky. Som absolventkou Stavebnej fakulty STU v Bratislave a mám vyštudovaný odbor Architektonické konštrukcie a projektovanie. Svoje poznatky a skúsenosti z projektovania sa snažím pretaviť v akustických riešeniach, tak aby čo najpriaznivejšie spolupracovali s realizáciou jednotlivých projektov. Svoju prácu v odbore akustiky považujem za poslanie poskytnúť všetkým ľuďom, čo najlepšie prostredie pre štúdium, prácu a bežný život.

Projektant, technik

Ing. Peter Tomek

 • V našom akustickom tíme sa zameriavam na technické a projektové riešenia našich protihlukových návrhov. Súčasťou mojej práce je 3D skenovanie a spracovanie dát, vypracovávanie projektovej dokumentácie, príprava podkladov pre realizačnú činnosť a vykonávanie autorského dozoru na stavbách. Mimo práce sa najčastejšie realizujem prácou v záhrade a domácimi stavebnými prácami. Okrem toho mám rád výlety do prírody, jazdu na bicykli, sledovanie Formuly 1 a dokumentov o histórií.

zmluvný strojný inžinier z TECHMIND

Ing. Jozef Martyščák

 • Projektovanie oceľových konštrukcií je pre mňa prácou a súčasne aj veľkou zábavou. A keď táto práca súvisí s navrhovaním akustických kabín a protihlukových riešení, kde zdanlivo nepodstatné veci rozhodujú o akustickej kvalite, tak sa pre mňa každý projekt stáva osobnou výzvou a práca veľkým koníčkom. Samozrejme mám aj iné hobby, medzi ktoré na prvé miesto radím svoju rodinu. Rád bicyklujem, chodím na túry a venujem sa vzdelávaniu žiakov v oblasti 3D projektovania.

autorizovaný stavebný inžinier z AVI design s.r.o.

Ing. Peter Lobotka, PhD.

 • S Petrom sa osobne poznáme od roku 2010 a doteraz sme v rámci profesnej spolupráce odovzdali viacero projektov z oblasti pozemných stavieb.

Senior akustik

Ing. Júlia Zrneková, PhD.

 • Akustika je súčasť môjho života odkedy si pamätám. V prvom ročníku na univerzite som dostala ponuku spracovať tému stavebnej akustiky v rámci ŠVOČky a odvtedy som každoročne spracovávala tému z určitej oblasti pod vedením učiteľa akustiky. Túžba vedieť viac ma priviedla na doktorandské štúdium, v rámci ktorého som absolvovala aj zahraničnú stáž v Belgicku. Svoje vedomosti som mala možnosť prehĺbiť pod vedením najlepších akustikov na Slovensku aj v zahraničí. V súčasnosti sa venujem najmä stavebnej a priestorovej akustike.

Odborne spôsobilý merací technik

Ing. Roman Cifrík

 • Špecializujem sa hlavne na oblasť stavebnej a environmentálnej akustiky. Spolu s kolegami často cestujem po stavbách, kde vykonávame kolaudačné merania. Vo svojom voľnom čase najviac ocením spoločné okamihy strávené so svojou rodinou.

Junior akustik

Bc. Csilla Furuglásová

Junior akustik

Bc. Veronika Olgyay

Junior akustik

Ivana Rabjanská

História firmy

Akustickú spoločnosť AkuDesign s.r.o. založil v roku 2012 Martin Jedovnický s víziou vytvorenia tímu špičkových odborníkov v oblasti priestorovej, priemyselnej, stavebnej a environmentálnej akustiky.

Súčasnú podobu spoločnosti tvoria ľudia, ktorých hnacím motorom k neustálemu vzdelávaniu a potrebe zlepšovať sa je ich entuziazmus a snaha byť vždy profesionálom po odbornej aj ľudskej stránke.

Naším mottom je:

,, najlepšou referenciou je spokojnosť zákazníka… ”

Certifikácia

  Kontaktujte nás
  Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Spoločnosť AkuDesign s.r.o. spracováva vaše osobné údaje iba za účelom vášho kontaktovania. Vaše údaje nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám.Viac informácií.

  Kontaktujte nás
   Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Spoločnosť AkuDesign s.r.o. spracováva vaše osobné údaje iba za účelom vášho kontaktovania. Vaše údaje nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám. Viac informácií.

   FAKTURAČNÉ ÚDAJE

   Názov firmy: AkuDesign s.r.o.
   IČO: 46824057
   DIČ: 2023599853
   IČ DPH: SK2023599853

   Tel: +421 948 635 581
   Email: firma@akudesign.sk

   SÍDLO SPOLOČNOSTI

   AkuDesign s.r.o.
   Maróthyho 6
   811 06 Bratislava

   Kancelária Bratislava
   Tomášikova 22
   821 02 Bratislava

   FAKTURAČNÉ ÚDAJE

   Názov firmy: AkuDesign s.r.o.
   IČO: 46824057
   DIČ: 2023599853
   IČ DPH: SK2023599853

   Tel: +421 948 635 581
   Email: firma@akudesign.sk

   SÍDLO SPOLOČNOSTI

   AkuDesign s.r.o.
   Maróthyho 6
   811 06 Bratislava

   Kancelária Bratislava
   Tomášikova 22
   821 02 Bratislava